...
Potrzebujesz pomocy? 667 140 020

Kontakt

Reputacja. Szacunek. Wynik.

+48 667 140 020

kgabriel@kancelaria-gabriel.pl

Masz jakieś pytania?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Informacja: Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Karolina Gabriel. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Twoja wiadomość została wysłana.
Przepraszamy, ale wystąpił problem z wysyłaniem twojej wiadomości.
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kancelaria nie ma stałych godzin pracy. Dzięki możliwości kontaktu on-line, jestem do dyspozycji o każdej porze. Spotkania umawiane są indywidualnie. Zachęcam jednak do kontaktu w godzinach 7:00-17:00.

Istnieje możliwość kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub czatu, dostępnych w prawnym dolnym rogu strony. Jestem dostępna także pod telefonem: +48 667 140 020

Dla klientów indywidualnych ceny ustalane są z uwzględnieniem złożoności danego zagadnienia oraz oczekiwań Klienta.

Dla klientów biznesowych, stawka obsługi prawnej ustalana jest wspólnie, uwzględniając przy tym zakres świadczonej obsługi prawnej oraz wymiar czasu pracy.

Jestem obecna zarówno na Facebooku, jak i na LinkedIn Wszelkie odnośniki do social mediów dostępne są na Stronie.

Tworząc Kancelarię Prawną chciałam, aby każdy klient, czy to biznesowy czy indywidualny, mógł być traktowany przeze mnie priorytetowo, z uwzględnieniem jego potrzeb i złożoności problemu. W związku z dynamicznym rozwojem rynku i potrzebami Klientów moja Kancelaria świadczy porady w nowoczesnej formie, co umożliwia szybkie dostosowanie się do potrzeb Klienta i gwarantuje najwyższej jakości wsparcie w danej sprawie.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.