Potrzebujesz pomocy? 667 140 020

O mnie

Reputacja. Szacunek. Wynik.

O mnie

Radca Prawny Karolina Gabriel

Moja Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Głównym celem związanym z założeniem Kancelarii jest zapewnienie wsparcia prawnego w wykonywaniu codziennych obowiązków i rozwiązywaniu problemów, które powstają w firmach. Zapewniam profesjonalną obsługę prawną każdemu mojemu Klientowi.

Specjalizuję się w zakresie IT- Prawa nowych technologii. Rodzaj wykonywanej na co dzień pracy oraz uczestnictwo w licznych szkoleniach pozwalają mi sprawnie odnajdywać się w meandrach szeroko rozumianego prawa nowych technologii.

Świadczę również pomoc z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego dla Klientów Indywidualnych. Moim celem jest zapewnienie każdemu Klientowi nie tylko profesjonalnej pomocy prawnej, ale również wsparcia, jakiego każdy potrzebuje w obliczu pojawiającego się problemu. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, a każdy problem staram się wyjaśnić w sposób możliwie zrozumiały.

Współpracuję także z kancelariami prawnymi, co ma znaczenie w przypadku spraw wymagających pracy większej liczby profesjonalnych prawników

W 2017 roku skończyłam studia magisterskie na kierunku „Prawo” na Uniwersytecie Opolskim. Następnie odbyłam 3- letnią aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach oraz zdałam pozytywnie egzamin radcowski. W trakcie studiów prawniczych brałam udział w wymianie Erasmus +, gdzie przez 6 miesięcy studiowałam na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą w Niemczech. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Kancelariach Radcowskich, Prokuraturze Rejonowej w Katowicach, Kancelarii Notarialnej, Kancelarii Adwokackiej oraz podczas pracy w spółkach kapitałowych, jako Prawnik - in house.

Mogę zostać również Twoim Radcą Prawnym. Skontaktuj się ze mną.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kancelaria nie ma stałych godzin pracy. Dzięki możliwości kontaktu on-line, jestem do dyspozycji o każdej porze. Spotkania umawiane są indywidualnie. Zachęcam jednak do kontaktu w godzinach 7:00-17:00.

Istnieje możliwość kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub czatu, dostępnych w prawnym dolnym rogu strony. Jestem dostępna także pod telefonem: +48 667 140 020

Dla klientów indywidualnych ceny ustalane są z uwzględnieniem złożoności danego zagadnienia oraz oczekiwań Klienta.

Dla klientów biznesowych, stawka obsługi prawnej ustalana jest wspólnie, uwzględniając przy tym zakres świadczonej obsługi prawnej oraz wymiar czasu pracy.

Jestem obecna zarówno na Facebooku, jak i na LinkedIn Wszelkie odnośniki do social mediów dostępne są na Stronie.

Tworząc Kancelarię Prawną chciałam, aby każdy klient, czy to biznesowy czy indywidualny, mógł być traktowany przeze mnie priorytetowo, z uwzględnieniem jego potrzeb i złożoności problemu. W związku z dynamicznym rozwojem rynku i potrzebami Klientów moja Kancelaria świadczy porady w nowoczesnej formie, co umożliwia szybkie dostosowanie się do potrzeb Klienta i gwarantuje najwyższej jakości wsparcie w danej sprawie.

Świadczę porady on-line

Możemy umówić się na poradę prawną on-line, za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, nie umniejszając przy tym jakości udzielonej porady prawnej.

Świadczę porady osobiście

Wolisz spotkać się osobiście? Wybierz termin i umów się na wizytę.

Formularz kontaktowy lub czat

Skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub czat. Opisz swój problem, a doradzę Ci, jakie kroki należy podjąć w dalszej kolejności.